KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13095291
nr 1309 5291
Margareta Linton
(1931-2011), Sverige
Oljemålning, Fönster, monogramsignerad ML, -98. Olja på duk, 85x64 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 februari 2020
kl 19:07:04
450 kr
700 kr
Margareta Linton
Läs mer om Margareta Linton